Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
WMC RES s.r.o.

Na trhu s internetovým pripojením pôsobíme od roku 2008. Od začiatku nášho pôsobenia obhajujeme titul spoľahlivého poskytovateľa. Či už po stránke kvality poskytovanej služby, alebo služieb zákazníkom. Vieme, že naši zákazníci vyžadujú kvalitnú službu dodávanú nepretržite bez výpadkov za čo najlepšiu cenu. Náš tím tvoria odborníci, pre ktorých je ich práca vášňou. Jedine tak je možné uplatniť našu stratégiu, ktorou je poskytovanie vysokokvalitných a inovatívnych služieb, orientácia na zákazníka a jeho dlhodobá spokojnosť. V súčasnosti prevádzkujeme sieť najnovšej generácie na pripojenie k internetu, ktorá je postavené podľa normy IEEE 802.11 v pásme 5 GHz. Okrem rýchlosti pripojenia sa zameriavame aj na ďalšie kvalitatívne ukazovatele, ako napríklad latencia(ping), packet loss a jitter (stabilita pripojenia). Tieto parametre sú veľmi dôležité na bezproblémovú komunikáciu cez skype, VOIP telefóniu alebo hranie online hier. Samozrejmosťou je aj nepretržitý monitoring siete. Ponúkané rýchlosti služieb neustále dosahujú inzerovanú úroveň - aj čase najväčšieho vyťaženia, sú však negarantované.

5 z 10 parametrů kvality
WESTCOM s.r.o.

Sieť Westcom vznikla transformáciou sietí Zavarnet a TopComp. TopComp vznikol v Brestovanoch niekedy v roku 2003 ako ďalšia služba k biznisu s počítačmi. Zavarnet o rok nieskôr - 15. mája 2004 okolo 20:00 bezdrátovým spojením prvých dvoch členov v Zavare.Najprv bola súčasťou siete Llarik zo Serede, táto však bola predaná spoločnosti Swan. Kvalita ňou poskytovaného internetového spojenia bola veľmi kolísavá. Nemohli sme sa uspokojiť s častými výpadkami a vysokými odozvami. Preto došlo k spojeniu so sieťou TopComp z takmer susedných Brestovian. Vďaka ich dobre vybudovanej infraštruktúre a kvalitnému pripojeniu sa dnes tešíme rýchlejšiemu internetu za rovnakú cenu, a s vynikajúcimi odozvamčomu sa tešia nielen hráči počítačových hier. Vývoj však pokračuje ďalej vpred. Dnes už ako Westcom rozťahujeme chápadlá po stále širšom okolí. Zároveň pribúdajú nové služby a pracuje sa na ďalšom skvalitňovaní a zrýchľovaní spojov. Poskytujeme okrem internetu aj služby VoIP, správu siete, výstavby infraštruktúry, metalickej aj optickej siete, konfiguráciu serverov.

5 z 10 parametrů kvality
Wisper s.r.o.

Spoločnost Wisper s.r.o. Vám ponúka prístup k sieti Internet so zameraním na domácnosti a firmy. Ide o moderný spôsob pripojenia k celosvetovej sieti Internet prostredníctvom technológie založenej na bezdrôtovom prenose medzi vysielačom a koncovým zariadením zákazníka. Pripojenie je časovo a dátovo neobmedzené a je realizovateľné v oblasti pokrytým signálom našich vysielačov. Toto pokrytie sa postupne rozširuje do ďalších oblastí. Ponúkame Vám: - vysokorýchlostné a ekonomické pripojenie k Internetu - dátovo neobmedzený prístup za mesačný paušál - časovo neobmedzené pripojenie 24 hodín denne - firemné pripojenie v garantovanej agregácii 1:1 - vďaka QoS hrať hry s výbornými odozvami - plnohodnotný prístup (neblokujeme P2P siete) Všetky programy sa vyznačujú: - od 08.00 do 16.00 hod. technickou podporou - neustálym monitorovaním siete - garanciou časovej dostupnosti a kvality služby - rýchlym zásahom pri poruche

7 z 10 parametrů kvality
WNET TECHNOLOGY

Internetový provider, ktorého prioritou je, v čo najväčšej miere vyhovieť požiadavkám zákaznika. Bližšie informacie na našich strankach alebo telefonicky. Tešime sa na našu spoluprácu.

5 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
Wircom s.r.o.

Naša spoločnosť je poskytovateľom pripojenia do siete Internet v regióne Topoľčany. Vlastní modernú bezdrôtovú sieť, ktorá už dosiahla ďalej ako sú hranice okresu. Cieľom je priniesť kvalitné a rýchle pripojenie pre domácnosti a firemných zákazníkov, ale tiež komplexné telekomunikačné riešenia, budovanie a správa dátových sietí, kamerových systémov a služieb ako je server housing, webhosting, webdesign a odborné poradenstvo v oblasti IT, distribúcia a servis výpočtovej techniky, predaj software a sieťových komponentov

6 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Wi-Telecom, s. r. o.

Najrýchlejší bezdrôtový 5G internet v Ružomberku a okolí

5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality