Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
1 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
belasaNET s.r.o.

pripojenie celého regiónu povodia rieky Bodva,Moldava nad Bodvou,Turňa nad Bodvou,Zádiel,Janík,Čečejovce,Buzica, Péder,Jasov,Poproč,Hrhov,Janík,Žarnov...

7 z 10 parametrů kvality
BBNW, s.r.o.

Sme poskytovateľom internetových služieb v celom regióne Cedron. Poskytujeme neobmedzené a spoľahlivé pripojenie k internetu za primerané ceny pre široký okruh zákazníkov.

6 z 10 parametrů kvality
BBX s.r.o.

Pripojenie prostredníctvom siete BBXNET dosahuje dostatočnú kapacitnú a kvalitatívnu úroveň, vhodnú nie len pre koncových bytových zákazníkov či firmy, ale už sme aj vo významnej pozícii v oblasti poskytovania internetovej konektivity menším lokálnym poskytovateľom, čo je zaiste dôkazom vysokej stability a kvality za bezkonkurenčné ceny. Medzi spomínaných poskytovateľov patria LifePC, Ivan Lorenčík - KIKLOP, JD - Service, Telekom Projekt či KNS Net. S niekoľkými lokálnymi sieťami sme akvizovali Radvanet, či FostNET. Pripojenie na internet a káblovú televíziu realizujeme aj v odľahlých lokalitách prevažne prostredníctvom optických vlákien. Dnes je do siete pripojených už takmer 3 tisíc spokojných zákazníkov.

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
BartaNet

Bezdrôtová sieť pokrývajúca Nitru a blízke okolie je založená na moderných zariadeniach postavených na profesionálnej technológii s vlastným vývojom HW a SW.. Poslaním firmy je poskytovať kvalitné komplexné internetové riešenia a služby za dostupné ceny.

5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Blue computers s.r.o.

Bezkonkurenčné pripojenie na Internet bez viazanosti pripojenia, bez dátových a časových obmedzení, bez FUP, bez inštalačného poplatku, s možnosťou mesačnej, alebo kvartálnej platby bez hrozby podvodného presmerovania ako u vytáčaného pripojenia na internet, s 24 dohľadom pripojenia do siete internet už od 10.99,- € mesačne. Našími prioritami sú spokojný zákazník, neustála dostupnosť služby, vysoká kvalita a nízka cena.

8 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality