Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
Elson, s.r.o

sme spoločnosť poskytujúca internetové pripojenie pre rodinné domy, bytovky a firmy v Bratislave. Pripojenie realizujeme na vlastnej infraštruktúre, ktorú budujeme od roku 2000 svojpomocne a za vlastné náklady. Sme alternatívou k dominantným spoločnostiam na slovenskom trhu, ktoré poznáte z masívnych reklám z médií. Dovolili sme si Vás osloviť s ponukou stať sa našou súčasťou a využívať naše služby. Ide o moderný spôsob pripojenia prostredníctvom domového káblového rozvodu. Chrbtica našej siete je na optike, čo garantuje vynikajúce vlastnosti internetu ako napr. výborné odozvy, ktoré sú nutnosťou pre nerušený priebeh hrania po sieti. Ponúkame aj digitálnu pevnú linku s výhodnými tarifami. V súčasnosti sa snažíme aj o poskytovanie tv programov v digitálnej kvalite. Cez nás budete spojený aj s ostatnými účastníkmi domu rýchlosťou 100Mbps.

8 z 10 parametrů kvality
ENGINE Slovakia s.r.o.

Internetový provider v Banskej Bystrici a okolí

4 z 10 parametrů kvality
eN Net s.r.o.

Zaoberáme sa poskytovaním prístupu do siete internet. Špecializujeme sa na prenos dátových služieb a internetu bezdrôtovým pripojením v ťažko dostupných lokalitách. Používame technológiu na frekvenciách 2,4GHz a 5,4GHz. Pripojenie do siete je časovo neobmedzené a dátovo neobmedzené.

1 z 10 parametrů kvality
Exprestech s.r.o.

Kvalita, rýchlosť a spolahlivosť sú naše priority.

7 z 10 parametrů kvality
Eltex Slovakia s.r.o.

Poskytujeme vysoko-rýchlostný internet v meste Banská Štiavnica a jednotlivých častiach mesta ako Štefultov,Povrazník....,obciach:Banský Studenec,Štiavnické Bane,Ilija,Svätý Anton,Horná Roveň,Horná Resla,Podhorie,Močiar.

6 z 10 parametrů kvality