Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
1 z 10 parametrů kvality
Mopos Communications s.r.o.

okres Prievidza

1 z 10 parametrů kvality
MyjavaNET

MyjavaNET je jeden z najvačších providerov v Myjave a okolí. Máme viac ako 5 ročné skúsenosti. Pripojenie k internetu 1Gbit/s. Poskytujeme pripojenie do internetu domácim zákazníkom a aj firmám. Zákazníkov v bytových domoch pripájame cez štrukturovanú kabeláž 100Mbit a zákazníkov v rodinných domoch cez WiFi vo voľných pásmach 2,4 a 5GHz.

1 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
Metronet, s.r.o.

Ak hľadáte rýchly, lacný a spoľahlivý internet, sme tá správna voľba. V našej ponuke nájdete Internet, Telefón a Televíziu v jednom balíku. CEZ 50km optických káblov v rámci Banskej Bystrice, pre pokrytie pozri http://www.metronet.sk/pokrytie/

8 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
MCNET.SK, s.r.o.

Bezdrôtová sieť v pásme 2,4GHz a 5 GHz. Viac informácií nájdete na www.mcnet.sk

6 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
Michal Marko - EMNET

Poskytovanie WIFI pripojenia v pásme 5GHz v Dubnici n/V a blízkom okolí

1 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
MAXXnet - DelphiaTatry s.r.o.

Naša firma sa zaoberá poskytovaním vysokorýchlostného internetu bez viazanosti a bez obmedzení v meste Kežmarok a okolitých obciach, správou a budovaním dátových sieti. Ako prvá firma v Kežmarku sme spustili optickú sieť na ktorej poskytujeme kvalitný a najrýchlejší internet v Kežmarku. Kde nie je dostupné optické pripojenie, realizujeme pripojenie bezdrôtovou technológiou v kombinácií s káblovým pripojením. Pomocou bezdrôtového signálu sú pokryté celé mestá alebo obce. Pripojenie realizuje tím skúsených odborníkov, preto je aj kvalita služieb vysoká.

6 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
Mgr. Erik Jankovič

Lokálne pripojenie do siete internet v obciach Bučany, Trakovice, Malženice a okolí predovšetkýcm v pásme 5,4GHz, aktuálne s rýchlosťami do 3Mbps. Najlacnejší program 0,5Mbps stojí mesačne 10,-Eur. Činnosť sme začali v marci 2003 na pásme 2,4GHz v Bučanoch.

6 z 10 parametrů kvality
MyLife s.r.o.

Internet Od 10eur mesačne(3/1Mbit) , Lokalita Kežmarok, Ľubica, Veľká Lomnica, Huncovce, Vrbov, Žakovce. www.lifenet.sk

5 z 10 parametrů kvality
moonsite s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka široké portfólio internetových,satelitných a telekomunikačných služieb pre Vašu domácnosť, malé a stredné firmy,ale aj pre veľké spoločnosti. ____________________________________________________________________ Moonsite s.r.o tvoria odborníci, ktorí uspokoja vaše potreby. Naša ponuka zaručuje kvalitu služieb a kvalitný servis do 6 hodín. V súčasnostisme uviedli do prevádzky sieť najnovšej generácie na pripojenie internetu podľanormy IEEE 802.11 v pásme N5 GHz. ____________________________________________________________________ Pri poskytovaní našich služieb kladieme veľký dôraz na kvalitu, nové trendy, inovácie a v neposlednom rade na konkurencieschopné a zaujímavé ceny. Nerobíme rozdiely medzi našimi zákazníkmi, všetci bez rozdielu u nás nájdu profesionálny prístup a individuálnu starostlivosť.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
MG Computers, spol. s r.o.

Táto ponuka je o internete, bez aktivačných/zriadzovacích poplatkov, bez viazanosti, ak niesu ponúknuté iné výhody a bez obmedzení! Spoločnost uz takmer 10r. ponuka produkty vcenach a parametroch, ktore konkurencia ani neplanuje zaviest!

7 z 10 parametrů kvality