Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
3 z 10 parametrů kvality
SoftNet Slovakia s.r.o.

Bezdrôtová aj optická technológia pripojenia, neplatíte za čas ktorý ste pripojený k internetu. Nepotrebujete telefónnu linku pre prístup k internetu nízky mesačný paušál!

6 z 10 parametrů kvality
Schikulka s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje internetové pripojenie výhradne v pasme 5GHz štandardná rýchlosť pripojenia je 4096/1024 kbps. Zároveň poskytujeme aj webhosting na našich serveroch.

4 z 10 parametrů kvality
Solennet

Rýchly, spoľahlivý internet a televízia v meste Bardejov. Bez časových a dátových obmedzený, žiadna viazanosť žiadne fup.

6 z 10 parametrů kvality
SURANY.NET s.r.o.

SURANY.NET s.r.o. je jediný lokálny poskytovateľ kompletných tripleplay služieb pre našich zákazníkov a natívnu podporu najnovšieho internetového protokolu IPv6. Firma má vybudované optické a metalické káblové rozvody vo všetkých panelových domoch v meste a postupne pribúdajú aj rodinné domy, ktoré sú pripájané najmodernejšou technológiou dnešnej doby a to FTTH (optické vlákno až do domu). Sme regionálny poskytovateľ , poznáme miestne pomery a preto vieme poskytnúť nadštandardný prístup k zákazníkom či už po technickej alebo ľudskej stránke.Naši technický pracovníci sú Vám k dispozícii vždy do 24 hodín od nahlásenia problému.

8 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
SG-T, s.r.o

ISP pre región Spiš

6 z 10 parametrů kvality
SGnet s.r.o.

Bezdrôtová sieť SGnet Vám ponúka prístup k sieti Internet so zameraním na domácnosti a menšie firmy. Ide o moderný spôsob pripojenia k celosvetovej sieti Internet prostredníctvom technológie založenej na bezdrôtovom prenose medzi vysielačom a koncových zariadením zákazníka. Pripojenie je časovo a dátovo neobmedzené a je realizovateľné v oblasti pokrytým signálom našich vysielačov. Toto pokrytie sa postupne rozširuje do ďalších oblastí. Výhody - časovo a dátovo neobmedzené pripojenie - bez doby viazanosti, môžete hocikedy odstúpiť od zmluvy - bez nutnosti vlastniť pevnú linku - žiadne skryté poplatky, platíte len pevný mesačný paušál - neobmedzujeme rýchlosť po prenesení určitého množstva dát (FUP)

5 z 10 parametrů kvality
SnailNet, s.r.o.

Pripojenie na internet v meste Sliač a v obci Sielnica. Ponúkame pripojenie na optiku cez tech. FTTB a bezdrotove pripojenie v pásme 5 Ghz. Na všetkých technológiách je základný paušál 13,24 Eur s DPH

2 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
SVABNET

Telekomunikačné riešenia a služby Nepretržité profesionálne pripojenie do celosvetovej siete internet

6 z 10 parametrů kvality
SASNET s.r.o.

Bezdrótový a optický internet pre byty a domy za super ceny. www.sasnet.sk

4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
SateliX, s.r.o.

Internetové pripojeni pre domácnosti a firmy v lokalitách Most pri Bratislave, Studené, Malinovo a Zálesie, Podunajské Biskupice, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Miloslavov.

5 z 10 parametrů kvality
SkyNET Slovakia s.r.o.

Lokálny provider.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Slurnet

Spoločnosť SLURNET ponúka pripojenie do siete internetu bez akýchkoľvek dátových či časových obmedzení. Nech robíte na internete čokoľvek - sledujete filmy, či sťahujete veľké množstvá dát - nebudete platiť nič navyše.Ďalším vedľajším produktom, ktorým sa zaoberáme je bezpečnostné monitorovanie objektov, chát a budov, ktoré si môžete pomocou pripojenia k internetu skontrolovať 24 hodín denne. Ostatné služby - Alternatívne zdroje energie - Veterné turbíny, solárne panely. - Bezpečnostné monitorovanie objektov - Elektroinštalácie - Dátové rozvody - EIB (European Instalation Bus) - NIKOBUS

7 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality