Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
HGdata s.r.o.

Spoločnosť HGdata pôsobí na trhu už niekolko rokov a poskytuje komplexné IT služby so špecializáciou na poskytovanie rýchleho neobmedzeného internetového pripojenia v meste Kežmarok a jeho okolí. Pripojenie do siete internet realizujeme buď pomocou WIFI pripojenia alebo pomocou pripojenia do existujúcej LAN siete, využívané v bytových domoch, pomocou ethernetu.

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
HMnet s.r.o.

Spoločnosť HMnet,s.r.o. prináša obyvateľom Jaroviec, Rusoviec, Čunova a blízkeho okolia širokopásmové pripojenie do siete internet. Rýchlosť pripojenia je niekoľkonásobne vyššia ako DSL. Disponujeme rozvinutou, stabilnou a neustále sa rozširujúcou sieťou. Momentálne pokrývame 85% územia v Rusovciach. V Jarovciach a Čunove pripájame prvých zákazníkov na prelome mesiacov apríl a máj 2007.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
horná štubňa.sk, n.o.

Nezisková organizácia "horná štubňa.sk, n.o." poskytuje obyvateľom obce Horná Štubňa cenovo nenáročné pripojenie do siete internet. Poskytovanie služby je obmedzené len na územie tejto obce.

3 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
HERAKLES - NET, s.r.o.

Poskytujeme bezdrôtový vysokorýchlostný internet (bez obmedzení a bez záväzkov) v Turzovke a okolitých obciach. Poskytujeme záručný i pozáručný servis pripojenia až u vás doma.

6 z 10 parametrů kvality