Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
Obecnesiete s.r.o.

Internet a TV

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
OxyNet, s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v oblasti Západného Slovenska pre domácnosti aj firemných zákazníkov. Dlhodobá skúsenosť, individuálny prístup k technológiám a stabilná symetrická chrbticová sieť nám zaručí poskytovanie kvalitných služieb a uspokojiť potreby nielen domácich ale aj náročných firemných klientov.

8 z 10 parametrů kvality
Oz Rajnet

Základným cieľom združenia RajNet je budovať a udržiavať komunikačnú sieť založenú na báze najmodernejších dostupných technológií, poskytnúť svojim členom a obyvateľom Rajca a okolia možnosť využívať moderné spôsoby komunikácie, zabezpečovať voľný prístup k informáciám a vedomostiam, umožiť tvorivým členom realizovať sa v oblasti informačných technológií.

3 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
Občianke združenie Sieť K-lan

Občianske združenie Sieť K-lan je nekomerčný a neprofesionálny poskytovateľ internetu výhradne pre vlastných členov na neziskovom základe, prostredníctvom svojpomocne budovanej počítačovej siete. Pripojenie prostredníctvom siete K-lan dosahuje dostatočnú kapacitnú a kvalitatívnu úroveň. Sieť je postavená na kvalitných zariadeniach značky Mikrotik. O možnostiach členstva v OZ K-lan sa informujte na oz@k-lan.sk.

2 z 10 parametrů kvality
OravaSK s.r.o.

Spoločnosť OravaSk poskytuje bezdrôtové a optické pripojenie do siete Internet pre domácnosti, firmy na celej Orave. Zároveň sa venujeme inštalácií kamerových a zabezpečovacích systémov a IT službám.

7 z 10 parametrů kvality