Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
5 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
CLASSIC COMPUTER

Počítačové zostavy Tlačiarne, Skenery Predaj komponentov Notebooky Služby: Poradenstvo Servis počítačov Inštalácie, Internet Web, Renovácie PC Správa sietí Doplnkové služby: Skenovanie, Tlač, Foto tlač, Kopírovanie AKTUÁLNE INFORMÁCIE www.classic-computer.sk

5 z 10 parametrů kvality
Citycom s.r.o.

Siet CityCom je prevadzkovaná už od roku 2002. Poskytujeme pripojenie na internet okrem miest Liptovský Mikuláš a Liptovský Hrádok aj v obciach Liptovská Porúbka, Závažná Poruba, Liptovský Trnovec, Liptovská Sielnica, Liptovské Matiašovce, Kvačany, Bobrovník, Bukovina, Potok, Liptovské Vlachy ,Liptovské Vlašky, Krmeš a Liptovská Anna.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
6 z 10 parametrů kvality
CHOICE s.r.o.

Bezdrotove pripojenie realizujeme v Bratislave a okolí, v Sp. Novej Vsi a obciach Teplička, Harichovce, Markušovce, Spišské Tomášovce, Letanovce, Arnutovce a Spišský Štvrtok.

6 z 10 parametrů kvality
cns, s.r.o.

cns s.r.o. je dynamicky a vysoko flexibilne sa rozvíjajúcou spoločnosťou v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb. Zameriava sa najmä na poskytovanie pripojenia do siete internet domácnostiam, podnikateľom a organizáciám. Dôraz kladie predovšetkým na využívanie najmodernejších technológií za dostupnú cenu, maximálnu spoľahlivosť a kvalitný zákaznícky servis. Ucelené portfólio služieb ponúka internet pre každého zákazníka a kompletné služby v oblasti informačných technológií. Už od začiatku pôsobenia na slovenskom telekomunikačnom trhu v roku 2004 sa špecializuje na túto oblasť a jej primárnym cieľom je spokojnosť zákazníkov.

7 z 10 parametrů kvality
CKM-SYSTEMS s.r.o

Poskytujeme internetové pripojenie v Kysuckom Novom Meste(Suľkov, Dubie), Rudina, Rudinka, Brodno, Vranie.

6 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
Connectel s.r.o.

Connectel s.r.o. Vám ponúka riešenie vašej prípojky k internetovej sieti, ďalej komplexné riešenie návrhu a montáže komunikačnej infraštruktúry vo Vašej kancelárii, budove, areáli či sieti pobočiek. Connectel zriaďuje prípojky pre domácnosti , firmy, Obecné úrady, školy, a ďalšie organizácie ...

7 z 10 parametrů kvality
CTN NETWORK, s.r.o

Pripojenie do siete internet pre domacnosti aj firmy, technologiou WiFi 5,4 - 5,7 Ghz.

6 z 10 parametrů kvality