Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
DATAGRAM, s.r.o.

SihotNET je elektronická komunikačná sieť poskytujúca dátové služby (pripojenie k internetu, virtuálne privátne siete) ako domácim užívateľom tak aj firmám. Jej súčasťou sú káblové rozvody (metalické i optické), a rádiová sieť pracujúca vo voľných frekvenčných pásmach 2,4GHz, 5GHz a 24GHz. Káblové rozvody sú vybudované na sídliskách v Hlohovci a na vybraných bytovkách v obciach. Rádiová sieť pokrýva väčšiu časť okresu Hlohovec ale zasahuje aj ďalej. Pokrytie siete si môžete overiť TU Sieť SihotNET, ktorá je v súčasnosti prevádzkovaná firmou DATAGRAM, s.r.o., existuje od začiatku roka 2004, odkedy prešla viacerými významnými zmenami. Od svojho vzniku sme chceli byť alternatívnym poskytovateľom dostupným pre celú šírku obyvateľstva a tomu sme prispôsobovali naše služby. Sme domácim - regionálnym poskytovateľom, poznáme požiadavky našich zákazníkov, ktorým vieme "ušiť služby na mieru". Rozumieme zákazníkom v našom regióne a vieme zabezpečiť rýchlejšie, efektívnejšie a lacnejšie vybavenie požiadaviek zákazníka ako iný národný či nadnárodný operátor. V súčasnosti sa v našom portfóliu nachádzajú programy pripojenia od 9,60 EUR s DPH za časovo a dátovo neobmedzený prístup k celosvetovej sieti internet. naše výhody # Sme najväčší operátor v regióne - pripájame viacej ako 1800 domácností # Sme operátor s naväčším pokrytím v regióne - pokrytie viac ako 30 obcí # Disponujeme priamym pripojením na optickú sieť nášho poskytovateľa v dvoch miestach # Dokážeme Vám zabezpečiť najnižšie ceny a najvyššie rýchlosti # Pri zriadení Vám môžeme na požiadanie bezplatne zriadiť emailové konto s antispamom a antivir filtrom o kapacite 100MB, prípadne hosting webstránok # Prenájom verejnej IP adresy za mesačný poplatok 3,60 EUR s DPH # Na požiadanie Vám vieme poskytnúť VoIP služby - hlasové služby cez dátovú sieť # Prevádzkujeme i vlastnú optickú infraštruktúru (FTTB, FTTH), na ktorej poskytujeme i služby digitálnej televízie - IPTV

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
7 z 10 parametrů kvality
DATASYS Trnava s. r. o.

Spoločnosť DATASYS Trnava je prevádzkovateľom Metropolitnej siete eDOMA. Poskytujeme rýchle internetové 5G pripojenie vo viac ako 45tich obciach.

4 z 10 parametrů kvality
DataNetworks, s.r.o.

Profesionalne internetove pripojenia od spolocnosti DataNetworks pre domacnosti a firmy, ktore vyzaduju garantovane sluzby.

6 z 10 parametrů kvality
Digital Express, s.r.o.

Sme lokálnym poskytovateľom internetového pripojenia na území Petržalky, pokrytých máme cca. 25%. Poskytujeme synchrónne bezdrôtové pripojenie v rýchlosti do 16Mbps.

5 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
DJNET

Pripojenie na internet, poskytovanie bezdrôtového pripojenie k internetu pre domácich používateľov a podnikateľov.

4 z 10 parametrů kvality
Data Online, s.r.o.

Spoločnosť Data Online, je lokálnym poskytovateľom Internetových služieb v obciach Zohor, Láb a Vysoká pri Morave. S poskytovaním služieb (ešte pod starým názvom ZohorOnline) začala ako jedna z prvých koncom roka 2003. V roku 2006 prebehla kompletná reštrukturalizácia a výhradným vlastníkom siete ZohorOnline sa stala práve naša spoločnosť, ktorá si vzala za cieľ od základu prebudovať celú sieť. Počas rokov 2006 až 2007 bola úplne vymenená celá infraštruktúra siete a základom sa stala nová optická dátová sieť v každej obci. Sme jediný poskytovateľ, ktorý v obciach má vybudovanú vlastnú optickú sieť. Výsledkom je jedno z najrýchlejších možných Internetových pripojení v daných obciach v rámci nami ponúkaných internetových programov. Optická sieť nám dáva výhodu v možnosti poskytovania synchrónnych dátových pripojení kde ako jediný sme schopný neznižovať rýchlosť prijímania i posielania dát, poskytovať vysoko rýchlostné interné zdieľanie dát (nezávisle od rýchlosti zvoleného programu - limitom je len voľná kapacita prenosovej rýchlosti internej optickej siete) a mnoho ďalších doplnkových služieb, ktoré ťažia z výhod vlastnej optickej siete.

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Detronics, s.r.o.

Vo všetkých mestách a obciach ponúkame bezdrôtové pripojenie v technológii 5GHz a 2,4GHz. V meste Zvolen a obciach Kováčová, Očová, Zvolenská Slatina, Dubové, Senohrad, Sebechleby a Pliešovce je možné sa pripojiť do našej LAN siete. V meste Krupina v bytových domoch na ulici Majerský rad, Malinovského, Jesenského, Mlynskej, Železničnej, Štefánikovej a Školskej máme vybudovanú optickú sieť v technológii FTTB. Pri všetkých programoch pri viazanosti zmluvy poskytjeme výrazné zľavy z mesačných paušálov.

5 z 10 parametrů kvality
DYNAZTAR, s.r.o.

Dynamic Net - Je vysokorýchlostné pripojenie založené na 5Ghz pásme, celá siet beži na Ubiquiti technológii ktorá je certifikovaná na Slovensku.Naša sieť je 24 hodín monitorovaná. Ponúkame internet pre najlahšie využitie ( čítanie e-mailov, prezeranie stránok, chatovanie) až po najnáročnejších užívatelov ktorí potrebujú maximálnu rýchlosť na stahovanie a aj odosielanie. Zabezpečujeme Non-Stop servis. Naša sieť je napajaná z optickej chrbticovej siete ktorá poskytuje tie najnižšie odozvy siete (ping) pre hranie hier po internete a pre svižnosť otvárania www stránok. Individuálny prístup ku jednotlivým klientom.

5 z 10 parametrů kvality