Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
JOMKO Computers, s.r.o.

Spoločnosť vznikla v roku 2007 ako lokálny poskytovateľ vysokorýchlostného pripojenia do siete Internet. Cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v predaji Výpočtovej techniky a príslušenstva. Poskytnuť prístup do celosvetovej siete Internet občanom a podnikateľským subjektom zatiaľ v Hnúšti, v Klenovci, v Kokave Nad Rimavicou a v Utekáči. Vieme zákazníkovi spracovať ponuky na Výpočtovú techniku a počítačový software. Vieme zabezpečiť dodávku a montáž Výpočtovej techniky a software. Vypracujeme pre Vás riešenie zabezpečenia dát alebo Vám naprojektujeme a zrealizujeme počítačovú sieť. Spoločnosť JOMKO Computers, s.r.o. je poskytovateľom pripojenia do celosvetovej siete Internet na základe ohlásenia TÚ Slovenskej Republiky. Naša spoločnosť ponúka pripojenie realizovaný mikrovlnnými spojmi vo voľnom pásme 2,4 GHz a 5 GHz a metalickou alebo optickou kabelážou, ktoré umožňujú vysokorýchlostné pripojenie do siete Internet. Na prevádzku týchto mikrovlnných spojov nie sú potrebné žiadne povolenia ani poplatky, prevádzka je ošetrená Všeobecným povolením Telekomunikačného Úradu Slovenskej Republiky č.VPR-01/2001. Ceny za pripojenie do siete spoločnosti JOMKO Computers, s.r.o. sú definitívne. Nie sú potrebné žiadne ďalšie poplatky (napr. za telefón alebo impulzy).

6 z 10 parametrů kvality
JM Tech, s.r.o.

Poskytovanie internetového pripojenia pomocou Wifi technológie v meste Krásno nad Kysucou a obciach Dunajov a Zborov nad Bystricou. Predaj, servis výpočtovej a satelitnej techniky. Tvorba www stránok.

3 z 10 parametrů kvality
JUKO s.r.o. Prešov

Bezdrôtové pripojenie technológiou 2.4GHz, 5GHz, alebo 10 GHz

1 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
JUPO spol. s r.o.

Poskytovanie internetu : Flat programy, garantovane rychlosti, opticke pripojenie na sidlisku ZV - Zapad. Ponuka Serverhousingu, web hostigu. Servis/oprava PC, laptop...

3 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
JANUS TEAM s.r.o.

Poskytujeme služby pre prenos dát pomocou Wireless. Prispôsobujeme sa k požiadavkám klienta.

5 z 10 parametrů kvality
Juraj Vnenčák - CUBICOM

Poskytujeme bezdrôtové pripojenie na Internet a IPTV televíziu v lokalitách Brezno, Michalová, Pohronská Polhora. Bez časových a dátových obmedzení. Naša sieť je postavená na modernej 5GHz technológii.

6 z 10 parametrů kvality