Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
Ferimex IT, s r.o.

Internetová sieť SLNET je postavená na kvalitných sieťových prvkoch renomovaných sieťových výrobcov. V súčasnosti sa na nej poskytujú internetové služby, hlasové služby, služby digitálnej televízie. Dostupnosť služieb Digitálnej televízie je v meste Stará Ľubovňa na optickej sieti. Internetové a hlasové služby sú v dedinách dostupné na bezdrôtových sieťach.

8 z 10 parametrů kvality
Fibris, s.r.o.

Spoločnosť Fibris, s. r. o. patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov internetových služieb na Liptove. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004. Je prevádzkovateľom metropolitných sietí Magnet a Hradok.net, kde medziročný nárast počtu pripojených klinetov do siete Internet je viac ako dvojnásobný. Okrem poskytovania rýchleho a kvalitného pripojenia do siete Internet má svoje miesto na trhu aj ako dodávateľ komplexných sieťových riešení vrátane poradenstva v oblasti bezpečnosti sietí, vývoja softvéru a sieťových zariadení podľa prianí zákazníka.

6 z 10 parametrů kvality
Fiber Network Myjava, s.r.o.

Fiber Network Myjava s.r.o. je poskytovateľom Telekomunikačných služieb v okrese Myjave a blízkom okolí. V súčasnosti mapa nášho pokrytia zahŕňa okrem Myjavy aj mestá a obce Brezová pod Bradlom, Krajné, Matejovec, Brestovec, Stará Myjava, Poriadie, Rudník, Turá Lúka, Bukovec, Jablonka, Podbranč a Hradište pod Vrátnom, pričom počet prístupových bodov sa neustále zvyšuje.

7 z 10 parametrů kvality
Fairlight Computers s.r.o.

Ineternet v okrese Rimavska Sobota a Tornala.

5 z 10 parametrů kvality
Fiberlan s.r.o.

5G + FTTx pripojenia - Paušál 8€ mesačne - Najvýhodnejšie pripojenie v tvojom okolí - Pripojenie bez obmedzeniav v pásme 5.8GHz - Prenosové rýchlosti až do 100Mbit/s - Všetky pripojenia sú ukončené v optickej sieti - Nepoužívame zdielané linky od iných poskytovateľov ! - Poskytujeme aj garantované (neagregované) pripojenia - Našim klientom poskytujeme bezplatný servis a poradenstvo Dostupnosť služieb na našej stránke www.fiberlan.sk

6 z 10 parametrů kvality
FIBERNET s.r.o.

Poskytovateľ internetu v okrese Veľký Krtíš. Internet cez wifi a optiku do 100 Mbps v okresnom meste Veľký Krtíš a v obciach Lesenice, Vinica a Želovce.

7 z 10 parametrů kvality
FERDINANDY, s. r.o.

Časovo a dátovo neobmedzený internet pre podnikateľov a domácnosť . Poskytovanie internetu je bez viazanosti a zmluvných pokút . Vysoká kvalita, spoľahlivosť vďaka najmodernejším technológiam.

1 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
Folkiš s.r.o.

Firma Folkiš s.r.o. je profesionálny poskytovateľ wifi internetu pre obyvateľov obcí v okrese Gelnica: Vaľký Folkmar, Jaklovce, Kojšov, Žakarovce a Margecany, prostredníctvom svojpomocne budovanej počítačovej siete. Pripojenie prostredníctvom siete dosahuje skvelú kvalitu a viac 99% uptime.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
FOST solutions s.r.o.

Spoločnosť FOST Solutions s.r.o. prevádzkuje a vlastní verejnú elektrokomunikačnú sieť FOSTNET. Sieť je prevažne postavená na bezdrôtových technológiách. Poskytujeme pripojenie do siete internet pre rodinné domy cez WIFI 5 GHz . Bezdrôtová 5g technológia pripojenia, neplatíte za čas ktorý ste pripojený k internetu. Nepotrebujete telefónnu linku pre prístup k internetu nízky mesačný paušál!

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel