Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
Angelika Patkanociová - TWISTER

Pripojenie do siete internet v lokalitách: Kolárovo. Pripojenie sa realizuje bezdrôtovým pripojením WiFi. Výhody tohto pripojenia sú predovšetkým ekonomického rázu. Realizácia pripojenia je na dvoch frekvenčných pásmach: 5Ghz. Tento spôsob pripojenia je vhodný tak pre firmy ako i domácnosti. Pripojenie je časovo a dátovo neobmedzené a je realizovateľné v oblasti pokrytým signálom našich vysielačov. Žiadna zmluvná viazanosť!!!

8 z 10 parametrů kvality
ALNETwork, s.r.o.

Spoločnosť ALNETwork, s.r.o., Hliník nad Hronom je prevádzkovateľom siete ALnet s pokrytím obcí Hliník nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Dolná Trnávka a Lovča. Pripojenie realizujeme prostredníctvom metalických rozvodov a bezdrôtovej technológie vo frekvenčných pásmach 2,4 GHz a 5 GHz. Aktuálne sme s rýchlosťou 8/8 Mbps lídrom na trhu v uvedených lokalitách. Všetky ponúkané služby sú bez dátového a časového obmedzenia a za fixný mesačný poplatok. Samozrejmosťou je možnosť návrhu a realizácie lokálnej siete zákazníka, garantovaná linka typu FULL DUPLEX, rozsah statických verejných IP adries, užívateľský portál, e-mailový server, FTP server a možnosť získania zľavy až do výšky 100% Vášho mesačného paušálu za každého Vami odporučeného zákazníka. Našou dlhodobou víziou je Vaša spokojnosť. Oproti konkurencii ponúkame dynamickú rýchlosť, to znamená, že s každým navýšením centrálneho pripojenia automaticky navyšujeme rýchlosť všetkým cteným zákazníkom s programom ALnet UNLIMITED bez zmeny ceny. U nás máte istotu, že Vaše pripojenie je vždy aktuálne!

7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
ALCONET, s.r.o.

Firma ALCONET, s. r. o. so sídlom v Liptovskej Ondrašovej a prevádzkou na Belopotockého 2/10 - bývalé kino Tatra v Liptovskom Mikuláši pôsobí na trhu v oblasti informačných technológií od roku 2003. Začiatkom tohoto istého roku sme spustili prevádzku lokálnej počítačovej siete LAN slúžiacej na prenos dát, hlasu a obrazu s prepojením na medzinárodnú sieť INTERNET. Momentálne sa zaoberáme hlavne montážou technológií pre bezdrôtové dátové siete v pásme 2,4GHz a 5GHz a tiež montážou pevných metalických a optických dátových sietí. Taktiež sme certifikovaný partner Fujitsu Siemens Computers pre serverové systémy. Zaoberáme sa aj inštaláciami kamerových systémov na platforme IP monitoringu s využitím našej siete a Internetu pre vzdialený dohľad. Naším ďalším významným zameraním je činnosť v oblasti predaja a servisu výpočtovej techniky s riešeniami nielen pre korporátnych zákazníkov ale aj pre koncových, ktorých radi obslúžime v našej predajni a internetovej kaviarni v bývalom kine Tatra na ulici Belopotockého 2/10 v centre mesta Liptovský Mikuláš. V súčasnosti máme vybudovanú pevnú štrukturovanú metalickú sieť s prenosovou rýchlosťou 100Mbps typu LAN na uliciach v Liptovskej Ondrašovej. V blízkej budúcnosti chystáme upgrade na optickú metropolitnú sieť s nahradením čo najviac bezdrôtových prepojov za optické prepoje. V ostatných lokalitách Liptova máme vybudovanú bezdrôtovú chrbticovú sieť na technológii WiFi a WiFi5 s prenosovou rýchlosťou 54Mbps s prístupovými bodmi v jej uzloch s prenosovou rýchlosťou 11Mbps, ktorá poskytuje pripojenie zákazníkom, ktorých nie je možné technicky pripojiť na štrukturovanú alebo optickú sieť. Pokrytie bezdrôtovou technológiou je v častiach Liptovského Mikuláša: LM - mesto: Nábrežie, Okoličné, ulice pod záhradkami - západ, Liptovská Ondrašová, Palúdzka. LM - okolie: Bobrovec, Trstené, Jalovec, Liptovský Trnovec, Závažna Poruba, Veterná Poruba, Uhorská Ves, Podtúreň, Liptovský Ján, Beňadiková, Gálovany, Svätý Kríž, Lazisko, Dúbrava, Ľubeľa, Gôtovany časť Fiačice, Liptovský Ondrej, Jakubovany, Konská, Liptovské Kľačany, Vlachy (Vlašky, Krmeš, Tvarožná), Bešeňová, Liptovský Michal, Potok, Prosiek, Ižipovce, Liptovská Sielnica, Východná, Kvačany a Matiašovce kde je vybudovaných viac ako 160 prístupových bodov, pre dokonalé pokrytie a chystá sa pokrytie každej ďalšej obce, v ktorej je záujem viac ako 10 záujemcov. Momentálne máme pripojenie do medzinárodnej siete Internet s rýchlosťou 200 Mbps FDX, ktoré medziročne navyšujeme priemerne o dvoj až trojnásobok! Ide o nepretržité pripojenie s neobmedzeným množstvom prenesených dát. Fyzické pripojenie do siete Internetu je realizované cez optickú sieť, ktoré končí priamo v peeringovom centre Slovenska - SIX (The Slovak Internet Exchange).

7 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
Alternet s.r.o.

Alternet je slovenská telekomunikačná firma. Služby sme začali poskytovať v roku 2003 pod názvom ecce, s.r.o., od 1.10.2009 pokračujeme v činnosti pod názvom Alternet. Internetové pripojenie poskytujeme už vo viac než 10 mestách a 50 obciach Košického aj Prešovského kraja. Náš internet je v centrách miest, aj odľahlých kútoch vidieka, kam iní poskytovatelia nedosiahnu. S vývojom technológií sa ponuka našich služieb rozširuje tiež o telefonovanie a digitálny prenos televízie. Alternet sa ako zakladajúci člen Asociácie lokálnych poskytovateľov internetu (ALPI) aktívne podieľa na rozširovaní internetu na Slovensku, na tvorbe súvisiacej legislatívy aj technológií, na obhajovaní práv lokálnych poskytovateľov internetu. Zariadení značky Wline, ktoré boli vyvinuté za významnej účasti našej spoločnosti, sa len v rámci EÚ predalo viac ako stotisíc kusov.

6 z 10 parametrů kvality
Andrej Práznovský, AP - Dual

Poskytovanie internetu, opravy počítačov

6 z 10 parametrů kvality
APNET s.r.o.

Poskytujeme vysokorýchlostné internetové pripojenie, výhradne v 5Ghz pásme. Naším poslaním je priniesť spolahlivý, rýchly a skutočne neobmedzený internet na miesta, kde predtým nebol dostupný. U nás nemáte žiadny FUP (Fair Usage Policy – zníženie rýchlosti po prekročení určitého dátového limitu) a žiadnu agregáciu (zdieľanie linky s inými účastníkmi). Naša sieť je úplne nová. Je postavená na najnovších technológiách, čo nám dáva výhodu oproti iným poskytovateľom.

6 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
atheros, s.r.o.

Najlacnejsi Internet Provider Zvolen - Ziar nad Hronom

7 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
Alternet, s.r.o.

Alternet je slovenská telekomunikačná firma. Služby sme začali poskytovať v roku 2003 pod názvom ecce, s.r.o., v roku 2009 sme sa premenovali na Alternet. Alternet je zakladajúci člen Asociácie lokálnych poskytovateľov internetu (ALPI), združenia lokálnych a regionálnych poskytovateľov internetu na Slovensku.

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel