Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
RANSYSTEMS, s.r.o.

Rýchly a spoľahlivý internet Spoločnosť RANSYSTEMS, s.r.o. sa špecializuje na pripojenie k internetu a výstavbu dátových sietí. Našimi zákazníkmi sú menšie firmy, úrady a veľa spokojných domácností. Svojou činnosťou pokrývame mestá Gbely, Brodské, Štefanov, Unín, Radimov, Smolinské, Petrova Ves, rekreačnú oblasť Adamov a ich blízke okolie. Našou prioritnou službou je optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, ktoré zabezpečujeme po kvalitných dátových spojoch s veľkou prenosovou kapacitou a nízkou latenciou paketov. Osvedčené a v praxi odskúšané technológie nám umožňujú ponúkať spoľahlivé pripojenie k internetu.

6 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
RNET

Pripojenie do siete internet v lokalitách: Kajal a Topoľnica. Pripojenie sa realizuje bezdrôtovým pripojením WiFi. Výhody tohto pripojenia sú predovšetkým ekonomického rázu. Realizácia pripojenia je na dvoch frekvenčných pásmach: 2,4Ghz a 5Ghz. Tento spôsob pripojenia je vhodný tak pre firmy ako i domácnosti. Pripojenie je časovo a dátovo neobmedzené a je realizovateľné v oblasti pokrytým signálom našich vysielačov.Ďalšie informácie o našich službách nájdete na našej internetovej stránke: www.r-network.sk

5 z 10 parametrů kvality
Rakl s.r.o.

Sme poskytovateľom internetu už 4.rok v Žarnovickom regióne. Čas pripojenia do sieti od schválenia býva približne do 5 pracovných dní. Na mesačný paušál dávame zľavu 5% (pri platba za polrok dopredu) a 10% (pri platbe za celý rok dopredu).

6 z 10 parametrů kvality
Radko Špaček

Mikrovlnny internet WiFi v Pov. Bystrici.

3 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
RUPKKI s.r.o.

Dominantny poskytovatel v regione. Najnizsie ceny, najvyssie rychlosti, internet bez obmedzenia, najrychlejsi servis. Najrozsiahlejsia opticka siet, digitalna televizia za uzasne ceny. Bezplatne hotspotove pokrytie pre zakaznikov na surfovanie mimo domova.

6 z 10 parametrů kvality
RKnet

Spoločnosť RKnet je už dlhodobo kvalitným a spoľahlivým poskytovateľom vysokorýchlostného pripojenia do siete Internet v meste Ružomberok a jeho okolí. Skúsenosti našich sieťových špecialistov, programátorov a technikov Vám zabezpečia rýchle, stabilné a kvalitné pripojenie do siete Internet, služby projektovania a realizácie počítačových sietí, riešenia bezpečnosti dát a distribúcie výkonov až po dodávku hardvéru a softvéru na mieru.

1 z 10 parametrů kvality
RužaNET,s.r.o.

Poskytovateľ s najväčším pokrytím regiónu Ružomberok a okolie.Spoločnosť RužaNET ponúka kvalitné,vysokorýchlostné NEOBMEDZENÉ pripojenie BEZ viazanosti dokonca aj pre seniorov za najnižšie ceny.

6 z 10 parametrů kvality
Rejk-Net

Spoločnosť Rejk-Net patrí k bezdrôtovým operátorom. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. Rejk-Net má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia. Prioritou našej spoločnosti Rejk-Net je zameranie sa na cenovo prístupné a neobmedzené pripojenie do každej domácnosti s komplexnými balíkmi služieb, kde klient získava všetky štandartné služby, ktoré sú v dnešnej dobe samozrejmosťou a súčasťou každodenného života, čo v praxi znamená rýchli prístup k informáciám, neobmedzený počet mailboxov, prístup a ďalšie. Samozrejme nezabúdame ani na malé firmy či veľké spoločnosti, ktorým dodávame GARANTOVANÉ pripojenie či už cez WIFI , alebo na základe využitia licencovaných pásiem, alebo optickou sieťou. Optickú sieť si budujeme sami, prípadne sú na tieto účely prenajaté okruhy. Prioritou ostáva v každom prípade ,,vyhovieť požiadavkám klientov.,,

7 z 10 parametrů kvality
RSB, s.r.o.

Kvalitné, časovo neobmedzené a cenovo výhodné pripojenie k internetu. S použitím najmodernejšej technológie bezdrôtového prenosu dát a vytvorením kvalitnej prenosovej siete sme dosiahli pokrytie rozsiahleho územia okresu Pezinok a okolia, vďaka čomu vám môžeme ponúknuť vynikajúci pomer ceny ku kvalite pripojenia. Našim dlhodobým cieľom je umožniť prístup k INTERNETU čo najširšiemu počtu zákazníkov

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
RadioNET s.r.o.

Poskytovateľ internetového pripojenia v Bánovciach nad Bebravou

7 z 10 parametrů kvality
RadioNET s.r.o.

Okres BN

7 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel