Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
KALIANT s.r.o.

Naša spoločnosť je prednostne zameraná na poskytovanie telekomunikačných služieb, ktoré komplexne rozširujeme na súvisiacu techniku informačných a im obdobných technológií bežne využívanými v domácnostiach či firmách. Našou víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné technológie ku klientom férovo, komplexne, profesionálne a v osobnom prístupe prijímať zodpovednosť za svoju prácu. Chceme si zaslúžiť úspech profesionálnou prácou s ľudským hodnotným prístupom pre našich klientov, partnerov i k sebe navzájom vo vnútri spoločnosti, aby sme si naďalej získavali uznanie, vážnosť a budúcnosť… Naša spoločnosť KALIANT vznikla v roku 2009 ako poskytovateľ internetových služieb v okresoch Pezinok a Senec. Sme profesionálna spoločnosť so skúsenosťami s už viac ako 2000 montáží rôznej techniky. V ponuke našej spoločnosti nájdete aj doplnkové služby ako dodávka satelitnej techniky, kamerových systémov, alarmov, správa počítačových sietí a oprava počítačov. Pre našich zákazníkov je k dispozícií 24 hodinová technická podpora na telefóne. Spoločnosť KALIANT je držiteľom licencie na prevádzkovanie technických služieb ochrany majetku vydaného Krajským riaditeľstvom Policajného zboru Bratislava.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
KNS s.r.o.

Komunitna siet s datovo a casovo neobmedzenym pripojenim do Internetu. Pokryvame signalom Wifi (2.4 a 5GHz) prilahle oblasti Banskej Bystrice: Kyncelovu, Nemce, Selce a Senicu.

5 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
K2 networks, s.r.o.

internet bez obmedzení

5 z 10 parametrů kvality
kiki internet

Sme slovenská lokálna firma, ktorá podniká zodpovedne, slušne a férovo. Internet sa snažíme dostať aj na miesta, kde doteraz možnosť pripojenia neexistovala. Za kvalitou a spoľahlivosťou našich služieb si stojíme a naše služby si môžete vyskúšať až 30 dní zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov. Kompletnú ponuku našich služieb a aktuálnych akcií nájdete na www.kiki.sk

6 z 10 parametrů kvality