Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
pc3000 Plus

Najrýchlejší prevádzkovateľ sietí v Žiari nad Hronom, Optika na sídliskách 30Mbps a Hliníku nad Hronom, pokrytie dedín profi prípoje a 5GHz vysielače až do 6Mbps : Lovča, Horná a Dolná Ždáňa, Horná a Dolná Trnávka, Lehôtka pod Brehmi, Trubín, Prestavlky, Ladomerská Vieska, Lutila, Jánova Lehota, Kosorín.

1 z 10 parametrů kvality
PROFI-NET s.r.o.

Najvacsi IPS na Liptove, v Poprade, Banskej Bystrici, Ziline, Kosiciach a v okolitych obciach

7 z 10 parametrů kvality
Peter Porubsky, Q-net

Sme spoločnosť zaoberajúca sa budovaním LAN sietí a poskytovaním pripojenia na internet od roku 2004. Dôveruje nám a naše služby využíva takmer 400 domácností a firiem z blízkeho okolia mesta Prievidza. Pokrytie máme v obciach: Bojnice časť Dubnica, Cígeľ, Hradec, Kanianka, Koš, Lazany, Lehota pod Vtáčnikom, Malinová, Malá Lehôtka, Nedožery - Brezany, Nitrianske Pravno, Opatovce nad Nitrou, Podhradie, Poluvsie, Poruba, Pravenec, Sebedražie, Veľká Lehôtka k dispozícii FTP server na zálohovanie dát

4 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
Prvá Bánovská Informačná spol. s r.o.

Bezdrôtová sieť Prvá Bánovská Informačná spol. s r.o. (PBI) je vlastníkova prevádzkovateľom bezdrôtovej siete (wifi) na území mesta Bánovce n.B. a blízkeho okolia. Umožňuje pripojiť k sieti internet záujemcov bez pevnej telefónnej linky vo voľných rádiových pásmach (freeband). Optická sieť PBI je prevádzkovateľom optickej FTTH siete na území mesta, ktorá je schopná poskytovať vysokorýchlostný internet, analógovú káblovú TV, digitálnu IPTV a hlasové služby v rámci siete. Virtuálne siete PBI je prevádzkovateľom virtuálnej siete súdnych exekútorov Slovenskej republiky. V rokoch 2001 - 2003 bola PBI prevádzkovateľom IS www.exekutor2001.cz pre potreby českých exekútorských úradov.

6 z 10 parametrů kvality
Peter Smreček - PEDRONET

Poskytovanie pripojenia do siete Internet technológiou wifi, v okrese Čadca

5 z 10 parametrů kvality
Peter Prizbul PioNet

Internetové pripojenie bezdrôtovou technológiou WIFI 802.11 a/b/g/n . Vysoká spoľahlivosť služby pri nízkej cene, webhosting , servis počítačov a realizácia počítačových sietí, realizácia sat. televízie SkyLink. Pre firemného zákazníka ponúkame garantované pripojenie s prepojením na nonstop dohľadový systém, realizáciu štruktúrovanej kabeláže vo firme a zabezpečenie serverovej časti a klientských PC.

4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Profinet-system s.r.o.

Pripojenie pomocou wifi technológii v pásme 2,4GHz a 5,8 GHz v lokalitách: Lipany,Sabinov,Pečovská Nová Ves,Červenica,Ľutina,Olejníkov,Majdan,Jak.Voěa,Rožkovany,Dubovica,Dačov,Kamenica,Poloma,Torysa,Krivany,Olšov,Jakovany,

7 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
PLAYMAX s.r.o.

SNP, Zakvášov ,Zem.Kvášov, Podmanín, Hliny, Dedovec, Rozkvet, Stred, Lánska, Orlové, Kolónia, Považská Teplá, Považské Podhradie, Vrtižer, Plevník , D.Moštenec, H.Moštenec, Jelšové, Beluša, Belušské Slatiny, Visolaje, Sverepec, D.Lieskov, H.Lieskov, Slopná,Podskalie, Pružina, Ďurdové , D.Milochov, Podhorie pri Ladcoch, Praznov,Čelkova Lehota, Sadocčné, Záskalie, Kostolec, Tŕstie, Vrchteplá, Bodiná, Udiča, Prosné, Hatné, D.Mariková, H.Mariková (Paganov) ,H.Marikova OU , D.Breznica,Vydrná ,Púchov ,Nimnica , H.Breznica, Lednica , Zubák, Kvašov, Mojtín a iné (informujte sa telefonicky na 0915 457 088 PO - PIA od 8.00-16.00).

5 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
Proxis, spol s.r.o.

Spoločnosť Proxis, spol. s r.o. je popredným a najstarším poskytovateľom internetových služieb v regióne. Ako jediní v Bardejove máme vybudovanú metropolitnú optickú sieť. V lokalitách, kde nie je dostupná optická sieť, ponúkame kvalitný typ pripojenia na overenej technológii 5GHz od spoločnosti UBIQUITY. Okrem pripojenia do internetu na optickej sieti poskytujeme aj služby digitálnej káblovej televízie v bezkonkurenčnom rozsahu za bezkonkurenčnú cenu. Kontaktujte nás, určite Vám dáme lepšiu ponuku.

8 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
PSKO.NET s. r. o.

Internetové pripojenie broadband rýchlosťami, kvalitný servis pre zákazníkov. Dodávka výpoočtovej a kancelárskej techniky, realizácia lokálnych sietí pre podnikovú sféru.

4 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
Pnet Communications s.r.o

Prevádzkujeme mikrovlnnú rádiovú a optickú sieť - PNET, ktorá je postavená na modernej mikrovlnnej resp. optickej technológii. Chrbticová časť je na diaľkových spojoch riešená optickými trasami z nášho dátového centra do peeringového centra SIX Bratislava s kapacitou 1Gbs. Naše dátové centrum sa nachádza v Hurbanove čast Zelený Háj.Sme prvý alternatívny operátor v regióne ktorý prevádzkuje vlastnú optickú sieť, ktorá sa neustále rozširuje. Momentálne sieť spája už mesto Hurbanovo a obce Chotín a Marcelovú. Naše vysokokapacitné licensované synchrónne spoje o jednotlivých kapacitách 300, 155 a 100 Megabitov sú v súčastnosti v prevádzke v obciach Zemianská Olča, Moča, Svätý Peter. Ďalšie chrbticové spoje sú postavené na výkonných routroch fungujúce v pásme 5GHz s minimálnou prenosovou kapacitou 50 Mbs. Naša mikrovlnná chrbticová sieť je zálohovaná s L2 protokolom RSTP(Rapid Spanning Tree Protokoll).

8 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel