Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
1 z 10 parametrů kvality
Nelson Services, s.r.o.

Spoločnosť Nelson Services, s.r.o. prevadzkovateľ sietí RajecNet, BytcaNet, Budatinsky internetovy klub, poskytuje internetové pripojenie pre občanov a oraganizácie, taktiez velkoobchodne pre daľšie menšie wifi siete, komunitní siete a ISP.

4 z 10 parametrů kvality
NET4ALL, s.r.o

Bezdrôtová sieť v okrese Vranov naad Topľou.

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
NEVERNET, s.r.o.

Sme poskytovatelia pripojenia do internetu ISP (Internet service provider). Predstavujeme tri významné spoločnosti: NEVERNET, s.r.o., NEVERNET Slovakia, s.r.o. a NEVERNET ISP, s.r.o. Naša história začína už pred rokom 2005, kedy trh ponúkal v lokalitách kde sme vyrastali (Neverice a Ladice) pripojenie do internetu rýchlosťou DIAL-UP(56kbit), čo bolo pre mladých moderných ľudí skrátka neprijateľné. Rozhodli sme sa s tým niečo robiť a v roku 2012 sieť Nevernet dosahuje už v základnom programe rýchlosť od 3584kbit pre porovnanie. Pracujeme s najmodernejšími a vysoko efektívnymi bezdrôtovými technológiami, ktoré nám umožňujú flexibilne budovať stabilnú, kvalitnú a bezpečnú dátovú sieť v oblasti mesta Nitra a Zlaté Moravce! V súčastnosti poskytujeme naše služby už viac ako tisícke spokojných zákazníkov! Hlavným cieľom je rozširovať sieť Nevernet a poskytovať prostredníctvom nej naším klientom cenovo prijateľný, rýchly a hlavne dátovo-časovo neobmedzený internet bez akýchkoľvek viazaností!

5 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
N4all Ing. Ivan Gerši

Siet N4all vznikla ako alternativny projekt oproti jedinemu poskytovatelovi pevneho pripojenia v meste v roku 2004. Jej hlavnym cielom je poskytovat pripojenie k celosvetovetovej sieti internet a poskytovanie nadstandardnych sluzieb so zameranim sa na male a stredne podniku a bytovych zakaznikov. Okrem poskytovania internetu a sluzieb s tym spojenym poskytujeme aj komplexne sluzby viazuce sa na svet informacnych technologii.

3 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
NetSpace s.r.o.

Regionálny ISP leader v okrese Detva. V mestách optika, na vidieku bezdrôtové pripojenie.

6 z 10 parametrů kvality
NetCore s.r.o.

Sme poskytovatel internetu v lokalite Pezinok a okolie [Pezinok, Limbach, Senvkice, Vinosady] Poskytujeme internet prostrednictvom Wifi v pasme 2,4Ghz a 5Ghz a v ramci Pezinka aj opticke pripojenie s kompletnym portfoliom sluzieb ako inernet, Digitalna TV, Telefon.

4 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel