Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů

(vše) . 3 A B C D E f G H I J K L m N o p R S Š T V W X Y Z
IT Pro s.r.o.

Se Net je metropolitná sieť, ktorá Vám prináša vysokorýchlostný internet v Seredi, v Trnave a okolitých obciach.. Se Net vznikla v roku 2005 v Seredi a každým dňom sa rozrastá. Základnou službou siete je poskytovanie internetu. Taktiež Vám prináša mnoho ďalších služieb. Pripojenie do siete Internet je pri všetkých našich programoch časovo aj dátovo neobmedzené - to znamená, že za fixný mesačný poplatok môžete surfovať po internete 24 hodín denne, 7 dní v týždni. A okrem toho môžete bez obmedzení prenášať dáta medzi zákazníkmi siete Se-Net úplne bezplatne.

6 z 10 parametrů kvality
Ing. Jozef Neupauer

Kvalitné pripojenie do Internetu za rozumnú cenu s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb.

5 z 10 parametrů kvality
IvankaNet, s.r.o.

Ponúkame Vám spoľahlivé neobmedzené pripojenie do siete Internet. Disponujeme pripojením s najvyššou kapacitou a vieme uspokojiť aj najnáročnejšieho zákazníka. Pripojenie je realizované pomocou bezdrôtového alebo káblového prenosu podľa náročnosti klienta.

7 z 10 parametrů kvality
IT CARE s.r.o.

Regiónálny poskytovateľ internetu v okolí Lučenca

6 z 10 parametrů kvality
Ing. Ľuboš Horka - NT TRANSPORT

Neobmedzené bezdrôtové pripojenie do siete Internet v lokalite Alekšince, Lukáčovce, Andač a Pastuchov.

1 z 10 parametrů kvality
Ing. Ján Cibula TIMES-VT

Prevádzkujeme vlastnú optickú, metalickú a bezdrôtovú wifi sieť s pokrytím väčšiny územia okresu Prievidza, Partizánske.

3 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
ISSO s.r.o.

V rámci siete PrievidzaNET vám ponúkame časovo a dátovo neobmedzené vysokorýchlostné pripojenie k internetu v rýchlostiach od 1100/512 až po 5200/2048 (download/upload v kbps) v Prievidzi, Bojniciach, Handlovej, Novákoch, Partizánskom a okolitých obciach. Snažíme sa spraviť maximum pre to, aby boli naši zákazníci spokojní! Na PrievidzaNET Hotline 0905 350 512 si môžete dohodnúť bezplatné a nezáväzné meranie signálu!

4 z 10 parametrů kvality
4 z 10 parametrů kvality
Ing. Róbert Dupčák

Wifi pripojenie v lokalite Hrabušice, Betlanovce.

2 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
IP-Net s.r.o.

Spoločnosť IP-Net s.r.o. sa zaoberá pripojením do Internetu od roku 2003. IP-Net poskytuje užívateľom pripojenie prostredníctvom novo - rekonštruovanej optickej siete v Jaslovských Bohuniciach (sídlisko) a wifi pripojenia na AP novej technológii v pásme 5,8Ghz s vysokou rýchlosťou pripojenia do Internetu a nízkou odozvou (ping). Chrbticová sieť IP-Netu je postavená na optických (vlastných, prenajatých) transportoch a mikrovlnných licencovaných spojoch SAF. Ďalej ponúka server hosting vo vlastnej serverovni a webhosting na vlastných serveroch. IP-Net poskytuje kvalitné pripojenie so servisom aj iným alternatívnym poskytovateľom Internetu. IP-Net je Lirom a má RIPE-om alokované vlastné verejné rozsahy adries IPv4 a IPv6, ktoré prideľuje svojim užívateľom a spolupracujúcim podnikom. Samozrejmosťou je aplikovanie IPv6 v našej sieti pre servre, routre a užívateľov.

7 z 10 parametrů kvality
Ing. Petr Martinčík ČadcaNet

Najkvalitnejsie pripojenie k internetu v okrese Čadca.

6 z 10 parametrů kvality
6 z 10 parametrů kvality
Ideatech.sk s. r. o.

Ponúkame Vám rýchly internet priamo do Vašej domácnosti alebo firmy a to úplne bez viazanosti. Máte možnosť sa pripojiť v rámci bytového domu alebo tiež samostatne ako rodinný dom.

6 z 10 parametrů kvality
INADO service Peter Kral

Poskytujeme pripojenie do siete INTERNET v regióne Liptov pomocou bezdrôtovej technológie v pasme 2,4 a 5 GHz.

6 z 10 parametrů kvality
Ing Oskar Hruska- LANDOM

Od roku 2005 sa firma špecializuje na sieťové technológie a ich integráciu do prostredia malých a stredne veľkých firiem a domácností. Naším cieľom je uspokojiť vaše požiadavky na vysokej úrovni. Špecializujeme sa najmä na návrh, realizáciu a správu počítačových sietí, predaj sieťových alebo počítačových komponentov. Ponúkame kompletné vybudovanie počítačových sietí. Snažíme sa aplikovať technológie, ktoré prinášajú efektívnosť, a zároveň si zachovávajú priaznivý pomer cena -výkon.

5 z 10 parametrů kvality
I.Floch-skyserver

Obce: Švošov, Hubová, Komjatná, Žaškov

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel