Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů v městě Adršpach

Obecnesiete s.r.o.

Internet a TV

6 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
5 z 10 parametrů kvality
KALIANT s.r.o.

Naša spoločnosť je prednostne zameraná na poskytovanie telekomunikačných služieb, ktoré komplexne rozširujeme na súvisiacu techniku informačných a im obdobných technológií bežne využívanými v domácnostiach či firmách. Našou víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné technológie ku klientom férovo, komplexne, profesionálne a v osobnom prístupe prijímať zodpovednosť za svoju prácu. Chceme si zaslúžiť úspech profesionálnou prácou s ľudským hodnotným prístupom pre našich klientov, partnerov i k sebe navzájom vo vnútri spoločnosti, aby sme si naďalej získavali uznanie, vážnosť a budúcnosť… Naša spoločnosť KALIANT vznikla v roku 2009 ako poskytovateľ internetových služieb v okresoch Pezinok a Senec. Sme profesionálna spoločnosť so skúsenosťami s už viac ako 2000 montáží rôznej techniky. V ponuke našej spoločnosti nájdete aj doplnkové služby ako dodávka satelitnej techniky, kamerových systémov, alarmov, správa počítačových sietí a oprava počítačov. Pre našich zákazníkov je k dispozícií 24 hodinová technická podpora na telefóne. Spoločnosť KALIANT je držiteľom licencie na prevádzkovanie technických služieb ochrany majetku vydaného Krajským riaditeľstvom Policajného zboru Bratislava.

5 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel Bezdrátovépřipojení.cz doporučuje
LOKAL NET - Tomáš Kerekeš

v prípade poruchy poskytujeme bezplatný servisný zásah do 24 hodín od nahlásenia.

6 z 10 parametrů kvality
1 z 10 parametrů kvality
Mopos Communications s.r.o.

okres Prievidza

1 z 10 parametrů kvality
8 z 10 parametrů kvality
DATAGRAM, s.r.o.

SihotNET je elektronická komunikačná sieť poskytujúca dátové služby (pripojenie k internetu, virtuálne privátne siete) ako domácim užívateľom tak aj firmám. Jej súčasťou sú káblové rozvody (metalické i optické), a rádiová sieť pracujúca vo voľných frekvenčných pásmach 2,4GHz, 5GHz a 24GHz. Káblové rozvody sú vybudované na sídliskách v Hlohovci a na vybraných bytovkách v obciach. Rádiová sieť pokrýva väčšiu časť okresu Hlohovec ale zasahuje aj ďalej. Pokrytie siete si môžete overiť TU Sieť SihotNET, ktorá je v súčasnosti prevádzkovaná firmou DATAGRAM, s.r.o., existuje od začiatku roka 2004, odkedy prešla viacerými významnými zmenami. Od svojho vzniku sme chceli byť alternatívnym poskytovateľom dostupným pre celú šírku obyvateľstva a tomu sme prispôsobovali naše služby. Sme domácim - regionálnym poskytovateľom, poznáme požiadavky našich zákazníkov, ktorým vieme "ušiť služby na mieru". Rozumieme zákazníkom v našom regióne a vieme zabezpečiť rýchlejšie, efektívnejšie a lacnejšie vybavenie požiadaviek zákazníka ako iný národný či nadnárodný operátor. V súčasnosti sa v našom portfóliu nachádzajú programy pripojenia od 9,60 EUR s DPH za časovo a dátovo neobmedzený prístup k celosvetovej sieti internet. naše výhody # Sme najväčší operátor v regióne - pripájame viacej ako 1800 domácností # Sme operátor s naväčším pokrytím v regióne - pokrytie viac ako 30 obcí # Disponujeme priamym pripojením na optickú sieť nášho poskytovateľa v dvoch miestach # Dokážeme Vám zabezpečiť najnižšie ceny a najvyššie rýchlosti # Pri zriadení Vám môžeme na požiadanie bezplatne zriadiť emailové konto s antispamom a antivir filtrom o kapacite 100MB, prípadne hosting webstránok # Prenájom verejnej IP adresy za mesačný poplatok 3,60 EUR s DPH # Na požiadanie Vám vieme poskytnúť VoIP služby - hlasové služby cez dátovú sieť # Prevádzkujeme i vlastnú optickú infraštruktúru (FTTB, FTTH), na ktorej poskytujeme i služby digitálnej televízie - IPTV

6 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
JOMKO Computers, s.r.o.

Spoločnosť vznikla v roku 2007 ako lokálny poskytovateľ vysokorýchlostného pripojenia do siete Internet. Cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v predaji Výpočtovej techniky a príslušenstva. Poskytnuť prístup do celosvetovej siete Internet občanom a podnikateľským subjektom zatiaľ v Hnúšti, v Klenovci, v Kokave Nad Rimavicou a v Utekáči. Vieme zákazníkovi spracovať ponuky na Výpočtovú techniku a počítačový software. Vieme zabezpečiť dodávku a montáž Výpočtovej techniky a software. Vypracujeme pre Vás riešenie zabezpečenia dát alebo Vám naprojektujeme a zrealizujeme počítačovú sieť. Spoločnosť JOMKO Computers, s.r.o. je poskytovateľom pripojenia do celosvetovej siete Internet na základe ohlásenia TÚ Slovenskej Republiky. Naša spoločnosť ponúka pripojenie realizovaný mikrovlnnými spojmi vo voľnom pásme 2,4 GHz a 5 GHz a metalickou alebo optickou kabelážou, ktoré umožňujú vysokorýchlostné pripojenie do siete Internet. Na prevádzku týchto mikrovlnných spojov nie sú potrebné žiadne povolenia ani poplatky, prevádzka je ošetrená Všeobecným povolením Telekomunikačného Úradu Slovenskej Republiky č.VPR-01/2001. Ceny za pripojenie do siete spoločnosti JOMKO Computers, s.r.o. sú definitívne. Nie sú potrebné žiadne ďalšie poplatky (napr. za telefón alebo impulzy).

6 z 10 parametrů kvality
Nelson Services, s.r.o.

Spoločnosť Nelson Services, s.r.o. prevadzkovateľ sietí RajecNet, BytcaNet, Budatinsky internetovy klub, poskytuje internetové pripojenie pre občanov a oraganizácie, taktiez velkoobchodne pre daľšie menšie wifi siete, komunitní siete a ISP.

4 z 10 parametrů kvality
RANSYSTEMS, s.r.o.

Rýchly a spoľahlivý internet Spoločnosť RANSYSTEMS, s.r.o. sa špecializuje na pripojenie k internetu a výstavbu dátových sietí. Našimi zákazníkmi sú menšie firmy, úrady a veľa spokojných domácností. Svojou činnosťou pokrývame mestá Gbely, Brodské, Štefanov, Unín, Radimov, Smolinské, Petrova Ves, rekreačnú oblasť Adamov a ich blízke okolie. Našou prioritnou službou je optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, ktoré zabezpečujeme po kvalitných dátových spojoch s veľkou prenosovou kapacitou a nízkou latenciou paketov. Osvedčené a v praxi odskúšané technológie nám umožňujú ponúkať spoľahlivé pripojenie k internetu.

6 z 10 parametrů kvality
IT Pro s.r.o.

Se Net je metropolitná sieť, ktorá Vám prináša vysokorýchlostný internet v Seredi, v Trnave a okolitých obciach.. Se Net vznikla v roku 2005 v Seredi a každým dňom sa rozrastá. Základnou službou siete je poskytovanie internetu. Taktiež Vám prináša mnoho ďalších služieb. Pripojenie do siete Internet je pri všetkých našich programoch časovo aj dátovo neobmedzené - to znamená, že za fixný mesačný poplatok môžete surfovať po internete 24 hodín denne, 7 dní v týždni. A okrem toho môžete bez obmedzení prenášať dáta medzi zákazníkmi siete Se-Net úplne bezplatne.

6 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality
WMC RES s.r.o.

Na trhu s internetovým pripojením pôsobíme od roku 2008. Od začiatku nášho pôsobenia obhajujeme titul spoľahlivého poskytovateľa. Či už po stránke kvality poskytovanej služby, alebo služieb zákazníkom. Vieme, že naši zákazníci vyžadujú kvalitnú službu dodávanú nepretržite bez výpadkov za čo najlepšiu cenu. Náš tím tvoria odborníci, pre ktorých je ich práca vášňou. Jedine tak je možné uplatniť našu stratégiu, ktorou je poskytovanie vysokokvalitných a inovatívnych služieb, orientácia na zákazníka a jeho dlhodobá spokojnosť. V súčasnosti prevádzkujeme sieť najnovšej generácie na pripojenie k internetu, ktorá je postavené podľa normy IEEE 802.11 v pásme 5 GHz. Okrem rýchlosti pripojenia sa zameriavame aj na ďalšie kvalitatívne ukazovatele, ako napríklad latencia(ping), packet loss a jitter (stabilita pripojenia). Tieto parametre sú veľmi dôležité na bezproblémovú komunikáciu cez skype, VOIP telefóniu alebo hranie online hier. Samozrejmosťou je aj nepretržitý monitoring siete. Ponúkané rýchlosti služieb neustále dosahujú inzerovanú úroveň - aj čase najväčšieho vyťaženia, sú však negarantované.

5 z 10 parametrů kvality
Ing. Jozef Neupauer

Kvalitné pripojenie do Internetu za rozumnú cenu s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb.

5 z 10 parametrů kvality
MyjavaNET

MyjavaNET je jeden z najvačších providerov v Myjave a okolí. Máme viac ako 5 ročné skúsenosti. Pripojenie k internetu 1Gbit/s. Poskytujeme pripojenie do internetu domácim zákazníkom a aj firmám. Zákazníkov v bytových domoch pripájame cez štrukturovanú kabeláž 100Mbit a zákazníkov v rodinných domoch cez WiFi vo voľných pásmach 2,4 a 5GHz.

1 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
3 z 10 parametrů kvality
LIFEPC,s.r.o.

Poskytovanie rýchleho a stabilného internetového pripojenia v Banskej Bystrici a okolitých obciach.

6 z 10 parametrů kvality