Připojení v Česku

Seznam poskytovatelů v městě Ilava

7 z 10 parametrů kvality
kiki internet

Sme slovenská lokálna firma, ktorá podniká zodpovedne, slušne a férovo. Internet sa snažíme dostať aj na miesta, kde doteraz možnosť pripojenia neexistovala. Za kvalitou a spoľahlivosťou našich služieb si stojíme a naše služby si môžete vyskúšať až 30 dní zadarmo a bez akýchkoľvek záväzkov. Kompletnú ponuku našich služieb a aktuálnych akcií nájdete na www.kiki.sk

6 z 10 parametrů kvality
eN Net s.r.o.

Zaoberáme sa poskytovaním prístupu do siete internet. Špecializujeme sa na prenos dátových služieb a internetu bezdrôtovým pripojením v ťažko dostupných lokalitách. Používame technológiu na frekvenciách 2,4GHz a 5,4GHz. Pripojenie do siete je časovo neobmedzené a dátovo neobmedzené.

1 z 10 parametrů kvality
cns, s.r.o.

cns s.r.o. je dynamicky a vysoko flexibilne sa rozvíjajúcou spoločnosťou v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb. Zameriava sa najmä na poskytovanie pripojenia do siete internet domácnostiam, podnikateľom a organizáciám. Dôraz kladie predovšetkým na využívanie najmodernejších technológií za dostupnú cenu, maximálnu spoľahlivosť a kvalitný zákaznícky servis. Ucelené portfólio služieb ponúka internet pre každého zákazníka a kompletné služby v oblasti informačných technológií. Už od začiatku pôsobenia na slovenskom telekomunikačnom trhu v roku 2004 sa špecializuje na túto oblasť a jej primárnym cieľom je spokojnosť zákazníkov.

7 z 10 parametrů kvality
7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel
RadioLAN, spol. s r.o.

Spoločnosť RadioLAN patrí k najväčším bezdrôtovým operátorom v oblasti Západného Slovenska. Alternatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa voľný priestor v zaužívaných postupoch. Individuálny prístup k zákazníkom poskytuje priestor v preplnenom telekomunikačnom trhu. RadioLAN má záujem sprístupniť internet všade tam, kde ponuka služieb zaostáva za štandardom, alebo nevyhovuje svojimi parametrami. Aj preto neustále zväčšujem pokrytie a hľadáme inovatívne riešenia.

7 z 10 parametrů kvality Prověřený poskytovatel